zpět

Holešov kandiduje na organizátora CVVZ 2021

A kam dál?

Letošní podzim se všichni sejdeme ve východočeském Náchodě, příští rok v Českých Budějovicích, ale kam se vypravíme v roce 2021?

Kandidaturu podalo město Holešov ve Zlínském kraji. CVVZ by zde sice měli poprvé, ale rozhodně to nejsou žádní začátečníci. Středisko volného času TYMY pořádalo již několik běžeckých závodů, republiková finále i oblastní kola různých talentových, výtvarných či tanečních soutěží. Pod heslem „Čím dnes naplníme srdce našich dětí, tím oni zítra naplní náš svět“ nám slibují klasickou třídenní CVVZ plnou workshopů, přednášek, ale také exkurzí po okolí. V blízkosti se nabízí návštěva Zlínské ZOO, Kroměřížských květinových zahrad, hradu Helfštýn a mnoha dalších míst.

Potkáme se za dva roky v Holešově na Moravě nebo se najde někdo další odvážný, kdo se bude rvát o přízeň účastníků a vytvoří tak napínavé hlasování v rámci závěrečného ceremoniálu v Náchodě? Pojďte do toho! Přihlásit se můžete do 1. 11. 2019 skrze formulář na webových stránkách, kde najdete i další informace.

Kandidatura Holešov