zpět

... den "D" mínus 1

Den „D“ se přiblížil prakticky na vzdálenost několika hodin a my tu pro Vás mámě opět několik novinek:

Kelímky
Na CVVZ budete mít možnost si zakoupit 0,5l „cé-vé-vé-zetkový“ kelímek a rovnou si jej podepsat, popsat třeba výčtem ročníků CVVZ, kterých jste se zúčastnili nebo podpisy kamarádů. Protože je kelímek cejchovaný, tak Vám do něj v bufetech a občerstveních natočí malinovku, rybízové nealko pivo, čaj atd. Cena kelímku je 50,– Kč a zakoupíte jej v INFO stánku a v bufetu.

Ceremoniály
Srazy na oba ceremoniály jsou venku před vchodem do CVVZ (ZŠ Komenského) ve 20:30 hodin v pátek a v 20:00 v sobotu).
Zde Vás budeme informovat o dalším průběhu (kam se jde, rozdělení do skupin) a vybavíme Vás potřebnými rekvizitami. Vzhledem k tomu, že při přesunech protínáme několik dopravních tepen, a na bezpečnosti spolupracujeme s Městskou policií a Policií České republiky, tak Vás důrazně žádáme o dochvilnost. Děkujeme.

Informace aneb „Co jsem kdy chtěl vědět na CVVZ a bál se na to zeptat“
Rozhodně se nebojte! Přestože veškeré informace najdete v Brožurce CVVZ 2019, kterou dostanete při registraci, máme tu pro Vás:

  • INFO stánek u registrace, hned za vchodem na CVVZ. Kde je která učebna, kam se který program přesunul, odkud vyjíždí autobusy na externí programy, kudy na jídlo apod.
  • INFO číslo – +420 774 732 458
  • INFO panel – u INFO stánku na ZŠ a u občerstvení na gymnáziu budou promítány nejaktuálnější aktuality. Mrkněte na ně vždy dříve, než se budete ptát na INFO stánku. Tyto aktuality máte i online k dispozici na www.cvvz.cz/aktuality.

Tak ahoj zejtra!!!
(to není nespisovně, to je náš dialekt :-))